top of page

Cena: 13 900 000 Kč

TECHNICKÉ PARAMETRY

A7403705 (1).jpg
A7403711 (2).jpg
A7403716.jpg

2D PŮDORYSY

RD Kamenice (297 × 210 mm).png
RD Kamenice (297 × 210 mm) (1).png

3D PŮDORYSY

3D1_Kreslicí plátno 1 (1).jpg
3D2_Kreslicí plátno 1 (1).jpg

VIZUALIZACE NEMOVITOSTI

LOKALITA NEMOVITOSTI

PROCES FINANCOVÁNÍ

hotovo-1 (2).jpg
A7403705 (1).jpg

Sníte o harmonickém rodinném životě v těsném sousedství přírody a přitom s veškerým komfortem a dobrou dostupností do hlavního města?

 

Pak jste konečně na správné adrese!

 

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji novostavbu o dispozici 5+kk a užitné ploše 170 m2 v Kamenici, plně občansky vybavené obci v okrese Praha - Východ.

Jak to vypadá uvnitř? Pojďme společně nakouknout dále…

Centrum dvoupodlažního domu tvoří prostorný a světlý obývací pokoj s výhledem do zahrady a vstupem na krásnou terasu s bazénem. Toto uspořádání Vám poskytuje maximálně komfortní relaxaci a rodiče navíc jistě ocení i možnost stálého dozoru nad vodními radovánkami svých ratolestí přímo z pohodlí terasy či obývacího pokoje.

Součástí obývacího pokoje je také kuchyňský kout. Kuchyňská linka není nainstalována, rádi Vám pomůžeme s její realizací přímo na míru Vašim představám.

V přízemí se dále nachází koupelna se záchodem a sprchovým koutem, praktická technická místnost a pohodlný pokoj. Zejména v zimních blátivých měsících pak velmi oceníte i praktické zádveří, které je oddělené od vstupní haly, základního rozcestníku v domě.

hotovo-14.jpg
hotovo-11.jpg

Ze vstupní haly vede schodiště do chodby v druhém podlaží. Tam naleznete další 3 pokoje, prostornou koupelnu a malou místnost se střešním oknem, kterou lze dle Vašich preferencí využívat jako velkorysou šatnu nebo menší pracovnu.

 

Do domu je možné zavést tepelné čerpadlo a krbová kamna. Interiéry jsou zařízeny v líbivém jednoduchém designu, který Vám dává velký prostor pro dotvoření celkového vjemu dle Vašeho vkusu.

Zahrada ideální velikosti

K novostavbě náleží pozemek ideální velikosti 670 m2, který poskytne dostatek prostoru pro zahradničení, ale zároveň nebudete muset údržbou zahrady trávit veškerý volný čas.

 

Na pozemku se nachází již vzrostlý strom, který dodává celému místu na útulnosti a zabydlenosti. K domu přiléhá prostorná garáž, další možnost parkování je na zpevněné ploše před domem.

A7403716.jpg
A7404046.jpg

V lůně přírody, na dojezd od Prahy

Kamenice leží 20 km jihovýchodně od centra Prahy a 6 km od sjezdu dálnice D1. Disponuje veškerou občanskou vybaveností - v Kamenici se nachází škola, školka, obchody, zdravotní středisko i kulturní dům. Výhodou je dobrá dopravní dostupnost i obslužnost - z Kamenice jedou autobusové linky PID přímo na stanici metra Budějovická.

 

Na své si zde přijdou zejména sportovci a milovníci přírody. Nedaleko se například nachází známe golfové hřiště u zámku Štiřín. V okolí Kamenice je rovněž mnoho příležitostí pro cyklotoulky - ať už směrem k řece Sázavě nebo do přírodního parku Velkopopovicko. Ve Středočeském kraji netradiční vyžití může v zimních měsících představovat také blízký SKI areál Chotouň.

Hejda_01.jpg

Pokud se rozhodnete financovat koupi s námi, tak Vás celým procesem provede můj dlouhodobý kamarád a finanční poradce Petr Němec.

 

Získáte tak:

  • individuální přístup

  • odhad nemovitosti ZDARMA

  • zaplatíme za Vás návrh na vklad ve výši 2 000 Kč

  • ve většině případech i lepší úrok

3.png

Po celém procesu se o Vás budu i nadále starat.

Starám se o Vaše rodinné finance a stojím při Vás při jakýchkoliv změnách.

Petr Němec
Investiční a úvěrový specialista

logo (1).png
bottom of page