top of page
Search

3D Prohlídky nemovitostí

Jestli sledujete práci kvalitních realitních makléřů, určitě znáte video prohlídky, profesionální fotografie nebo 3D půdorysy. Všechno to jsou perfektní nástroje, které zvyšují tržní cenu nemovitosti a zároveň urychlují prodej.

Existuje ještě ale další, ne příliš rozšířený nástroj, který nejenže zvýší tržní cenu a urychlí prodej, ale zároveň seznámí lidi s nemovitostí ještě před tím, než vůbec dojde k prohlídce. A tím je 3D scanner nemovitostí, Matterport Pro2 3D. Tento přístroj používají realitní makléři z celého světa a obecně je považován za nejkvalitnější na trhu.Pokud ještě přidáte kvalitní popis, tak bude zájemce před prohlídkou vědět o nemovitosti téměř vše. To znamená, že na prohlídce nebude nervózní ani překvapený.

Další výhoda, kterou 3D prohlídky přináší, je beze sporu úspora času nejen co se týče nalezení kupce, ale také Vám zajistí prohlídky z velké části s vážnými zájemci.

Jako makléř jsem mnohokrát zažil situaci, kdy zájemce přijde, podívá se a potom řekne: ,,No...jako je to fakt pěkný... tak já Vám dám ve čtvrtek vědět, jo? ''nebo ,,Na fotkách to vypadalo větší ..my si to ještě musíme doma promyslet a pak se ozvem.''

V překladu to znamená: ,,Měl jsem jinou představu ''nebo ,,Tohle není pro nás''.

V této situaci je dobré se zájemci na rovinu probrat, co přesně není ''podle jejich představ'' a co ''pro ně je''.

Jestli ale chcete eliminovat počet těchto setkání, stačí se jim předem vyhnout.

Za mě jsou 3D prohlídky jeden z nejlepších prezentačních nástrojů a tudíž i další přidaná hodnota pro moje klienty, kteří mi do rukou svěřili jejich častokrát nejhodnotnější majetek- jejich nemovitost. Už jen z tohoto důvodu bychom my, realitní makléři, těch pár tisíc do zakázek investovat měli.


Doba i technologie jdou dopředu a to prostě neovlivníme. Moderní technologie by nám měli přinášet nejen úsporu času, ale také pohodlí.

A 3D Matterport je přesně ten nástroj, který přináší obojí.

4 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page